Kiğılı’dan otizm farkındalığına destek

Türkiye erkek giyim markası Kiğılı, Tohum Otizm Vakfı’nın öncülük ettiği farkındalık çalışmalarına tişörtleri ile destek oluyor

Eklenme Tarihi : 01 Nisan 2016 Cuma
kigilidan-otizm-farkindaligina-destek

Nisan ayı bütün dünyada Otizm farkındalık ayı, 2 Nisan ise Birleşmiş Milletler tarafından Otizm Farkındalık Günü olarak deklare edilmiştir. Nisan ayı boyunca tüm dünyada otizm konusunda bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları yapılmaktadır. Türkiye’de bu çalışmalara Tohum Otizm Vakfı öncülük ediyor. Kiğılı da bu dönemde otizm konusunda toplumsal bilinci yükseltmek için “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasına destek veriyor.


Kiğılı tarafından üretilen “Otizme Mavi Işık Yak” tişörtleri vakfın “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasında kullanılacak. 150 tişört de www.kigili.com’da satışa sunuldu.  Satıştan elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.


Geçen sene de Kiğılı’nın destek olduğu kampanya, tişörtler sayesinde büyük ilgi görmüş; öğrencilerden otizm destek gruplarına haber spikerlerinden otizmli çocukların ailelerine kadar pek çok kesime ulaşmıştı. 


Siz de 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde“Otizme Mavi Işık Yak” tişörtleri ile fotoğrafınızı ve mesajınızı #otizmemaviışıkyak etiketi ile paylaşabilir; kampanyaya destek olabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive