Fenerbahçe’nin şıklığı Kiğılı’ya emanet

Kiğılı’nın, Fenerbahçe takımının giyim sponsorluğu 2015-16 sezonunda da sürüyor. Kiğılı’nın modern, yenilikçi, şık takım elbise tasarımları Fenerbahçeli futbolcuların dinamik tarzını yansıtıyor

Eklenme Tarihi : 03 Kasım 2015 Salı
fenerbahcenin-sikligi-kigiliya-emanet

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yeni sezonda da Fenerbahçe’nin resmi giyim sponsorluğunu üstleniyor. 2015-2016 sezonunda Fenerbahçeli futbolcular, seyahatlerinde ve etkinliklerde Kiğılı imzası taşıyan takım elbiseleri kullanacaklar.


Futbolculardan teknik ekibe, sağlık ekibinden menajerlere kadar tüm ekip için 120 adet takım elbise hazırlayan Kiğılı, şıklığı ve konforu birleştiren tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fenerbahçeli futbolcular, bulundukları tüm ortamlarda, Kiğılı tarzıyla yine fark yaratacaklar. Kiğılı’nın takım elbiseleri, uzun ve yorucu seyahatlerde oyuncuların rahat etmesini sağlarken, etkinliklerde ise dinamik, fit görünümlerine vurgu yapıyor.

 

Yeni sezon fotoğraf çekimi ise Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kendileri için tasarlanan, Kiğılı imzalı takım elbiseleriyle objektiflere poz veren futbolcular keyifli anlar da yaşadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive