Gözalan Grup’a yeni pazarlama direktörü!

03 Ağustos 2017 Perşembe

Columbia Sportswear, Mustang Jeans ve Camicissima markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Gözalan Group’un yeni Pazarlama Direktörü Ceren Öksüz oldu

gozalan-grupa-yeni-pazarlama-direktoru

Columbia Sportswear, MustangJeans ve Camicissima markalarınınTürkiye distribütörlüğünü üstlenen Gözalan Grouppazarlama direktörlüğü görevine spor giyim ve perakende sektörünün deneyimli ismi Ceren Öksüz getirildi.

 

Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olup Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlayan Öksüz, profesyonel kariyerine  Doğuş Otomotiv’de Pazarlama Uzmanı olarak başladı. 2008 yılında adidas Group bünyesine katılan Öksüz, Pazarlama Departmanında farklı görevlerde çalıştıktan sonra, son olarak Türkiye, Romanya ve Bulgaristan pazarını kapsayan adidas Gelişmekte Olan Pazarlar Marka Aktivasyon Direktörü olarak görevini başarıyla sürdürdü.

 

Ceren Öksüz 2017 yılı Temmuz ayı itibariyle  Gözalan Group distribütörlüğünde Columbia,  Mustang Jeans ve Camicissima markalarının grup pazarlama direktörü olarak göreve başladı.