En beğenilen marka ‘Boyner’

17 Aralık 2014 Çarşamba

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) tüketici oylarıyla gerçekleştirdiği ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları’ araştırmasında, ‘Kişisel Bakım-Kozmetik’ kategorisinin en beğenilen markası ‘Boyner’ oldu

en-begenilen-marka-boyner

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), her yıl ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları’ araştırmasını gerçekleştiriyor. GfK Türkiye’nin desteğiyle Türkiye çapında yapılan araştırma sonucunda, 10 kategoride en beğenilen ve tercih edilen markalar, tüketicilerin oylarıyla belirleniyor.

Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, geçtiğimiz günlerde Zorlu Center PSM’de düzenlenen bir törenle açıklandı. Gecede ‘Kişisel Bakım-Kozmetik’ kategorisinde ‘En Beğenilen ve Tercih Edilen Marka’ ödülüne Boyner Büyük Mağazacılık layık görüldü. Ödülü, Giyim Dışı Tedarik Genel Müdür Yardımcısı Mert Sağdam ve Kozmetik Kategori Müdürü Burcu Mete birlikte aldı.

‘Her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz’
Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Deran Taşkıran, ödülün tüketici oylarıyla verilmesi nedeniyle çok değerli olduğunu belirterek şunları söyledi, “Boyner Büyük Mağazacılık, perakende sektöründe her zaman yeniliklere öncülük ediyor. Bu özelliğimiz nedeniyle müşterilerimizle aramızda çok güçlü bir bağ var. Tüketiciler, ‘Aradığım ürün, mutlaka Boyner’de vardır’ diye düşünüyor. Boyner Büyük Mağazacılık çatısı altında toplam 85 mağazamızda(Boyner+YKM) ve yaklaşık 18 bin metrekare alanda kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. 140’ın üzerinde marka ile yılda ortalama 2 milyonun üzerinde kozmetik ürününün müşterinin kullanıma sunulmasına hizmet ediyoruz. Kozmetik tüketicilerinin sadece Boyner Büyük Mağazacılık çatısı altında bulabilecekleri ayrıcalıklı ürün ve avantajları sağlıyoruz. Parfüm, cilt bakımı, makyaj, güneş, saç ve vücut bakımı gruplarında her türlü ihtiyacı karşılayacak ürünü müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Müşterilerimize her zaman en iyisini sunmak, onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Onların, Boyner mağazalarını ikinci evleri olarak görmelerini istiyoruz. Tüketicilerin bize layık gördüğü ödül, hedeflerimize başarıyla ulaştığımızı gösteriyor. Bu ödül, daha iyiye ulaşmak için aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalar için motivasyon kaynağı olacak.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor