Doğallığın cazibesi Tchibo’da

Tchibo’nun yüzde 100 organik tarımdan elde edilmiş pamuktan üretilen geniş ürün yelpazesine sahip “Doğallığın Cazibesi” teması, yarın tüm Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunulacak

Eklenme Tarihi : 30 Temmuz 2013 Salı
dogalligin-cazibesi-tchiboda

“Doğallığın Cazibesi”ni vitrinlerine taşıyan Tchibo; klasik kesim ve renklerdeki pijama ve gecelikleri, ev kıyafetleri ve iç çamaşırlarıyla kadınlara olduğu kadar erkeklere de tamamen doğal ve sağlıklı ürünler vadediyor. 

Dünya pamuk pazarının yüzde ikisini oluşturan organik pamuktan üretilen balenli sütyen, dikişsiz tişört sütyeni ve spor sütyenlerinin yanı sıra, modal kumaşı sayesinde yumuşak ve dökümlü pijama takımları ve zarif dantel süslemeli geceliklerin yer aldığı koleksiyon; tüm Tchibo severler için rahatlıkla şıklığı birleştiriyor. Erkeklere özel kısa kollu tişörtlerin, boxer ve slip modellerin de yer aldığı “Doğallığın Cazibesi” teması parmak ucu ve topuk kısmı sağlamlaştırılmış çorap seçenekleri de bulunuyor.

Kaliteli bir uykuyla tatlı rüyalar
Birbirinden farklı seçenekleri bünyesinde barındıran “Doğallığın Cazibesi” temasında; kaliteli ve deliksiz bir uyku için organik pamuktan üretilmiş nevresim takımları da mevcut. Yumuşak, emici ve ütü gerektirmeyen özelliğiyle enerjik sabahlar vadeden çift taraflı jersey nevresim takımı Tchibo’nun yeni koleksiyonunda. Tchibo.com.tr üyelerine özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 20 indirimin uygulandığı “Fırsat Reyonu” köşesi de “Doğallığın Cazibesi” temasını daha cazip kılıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive