Desa’dan hayalleri süsleyen tasarımlar

Desa 2013 ilkbahar - yaz sezonunda hayallerinizi süsleyen “Day Dreaming” temasıyla romantik bir şiirselliğe imza atıyor. Zarif, dingin, rahat ve ferah tasarımlar; şeker pembe, Nil yeşili, pastel sarı ve lila gibi romantik renklerle harmanlanarak sezona damgasını vuruyor

Eklenme Tarihi : 05 Şubat 2013 Salı
desadan-hayalleri-susleyen-tasarimlar

Desa 2013 ilkbahar - yaz koleksiyonu; rahatlık, ferahlık ve romantizmi bir arada sunan “Day Dreaming” temasıyla, kadınların hayallerini süsleyen tasarımlar sunuyor. En belirgin özelliği ‘dinginlik’ olan temada, şeker pembeleri, Nil yeşilleri, pastel sarı, lavanta ve lila gibi huzur veren renklerdeki tasarımları şimdiden keşfetmeye hazırlanın. Klasik siyah ve bej tonları ile yorumlanan pastel renkler de Desa kadınına yeni sezonda ilham veren detaylar arasında bulunuyor.

Pürüzsüz ve yumuşak dokularda sunulan tasarım ürünler, pudramsı dokunuşlar, mini messangerlar, tamamı pastel renklerde sunulan nubuk Piton Hobo çantalar, incecik kısa deri ceketler, süet volanlı parçalar ve büyük çiçek iğneler, Day Dreaming temasının olmazsa olmaz parçaları arasında bulunuyor. Siz de lavanta kokulu tarlalarda dolaşmış hissi yaratan ya da gurme yemekleriyle Provence’nin o büyüleyici sessizliğinde keşfetme duygusuyla, yeni sezon tasarımlarını yakından inceleyin.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive