Desa, 72’nci mağazası ile Cevahir’de

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa, yeni mağazasını İstanbul Cevahir AVM’de açtı. Mağaza sayısını böylece 72’ye çıkaran Desa, deri giyimden tekstil ürünlerine, ayakkabıdan çanta ve aksesuara kadar geniş bir ürün yelpazesi ile AVM ziyaretçileriyle buluşuyor

Eklenme Tarihi : 07 Kasım 2012 Çarşamba
desa-72nci-magazasi-ile-cevahirde

Desa, yoğun talep üzerine artık Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazasıyla deri ve moda severlerle bir araya geliyor. Desa; 2012-2013 sonbahar - kış yeni sezon koleksiyonlarında üç tema ile kendini gösteriyor.

İngiliz, Osmanlı ve Bizans kültürlerinden ilham alınarak hazırlanan ve İngilizlerin spor giyim tarzıyla, İstanbul’un kültürü ve tarihini harmanlayan ana koleksiyon, “East Meets West”, “Grey Mists on the Bosphorus” ve “Byzantine Glow” adında üç temadan oluşuyor.

7 gün 24 saat alışveriş
Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınıyorsanız, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat alışveriş yapma fırsatını kaçırmayın. Desa markasının tüm ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve doya doya alışveriş yapabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive