Denimseverler, kombinledikleri Levi’s 501 ile milyonlarca hikaye yarattı

10 Mart 2016 Perşembe

Levis®'ın ikonik 501® ailesinin üyeleri 501®, 501®CT ve 501® şortlar, "We are 501" kampanyası ile modaseverlerle buluştu. The House Hotel Nişantaşı'nda düzenlenen etkinlikte jean tutkunları kendi 501®'leri ile stillerini oluşturdu

denimseverler-kombinledikleri-levis-501-ile-milyonlarca-hikaye-yaratti

Düz paçası, rahat kesimi ve ikonik düğmeleri ile efsane haline gelen, dünyanın en çok giyilen jean'i 501®, moda dünyasının nesiller boyunca varlığını devam ettirecek olmazsa olmaz parçaları arasında bulunmaya devam ediyor. Klasik model, San Francisco'nun efsanevi sisli havasını andıran açık-koyu yıkamaları, otantik ve geleneksel işlemelerle yeniden doğuyor.


Levi's®'ın San Francisco ve California'dan esinlenerek hazırladığı 501®CT Jean'ler, Orijinal 501® kalıbında yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen bir görünüm kazanıyor. Denimseverlerin 501®'lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve 501® CT'yi tasarlayan Levi’s®, daha modern bir stil ortaya çıkarıyor.


Levi's®'ın hem erkek hem kadın koleksiyonunda bulunan denim şortlar; tişörtlerle, trucker ceketlerle, western gömleklerle kombinlenebilirken rahatlığı ve dayanıklılığı ile her ortamda giyilebiliyor. Moda dünyasında nesiller boyunca varlığını devam ettiren, milyonlarca modaseverde farklı hikayesi olan denim dünyasının en ikonik ailesi 501®, Levi's® mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor