Deichmann’da yeni yılın enerjisini ayaklarda keşfedin

04 Aralık 2012 Salı

Yüksek topuklulardan makosen ayakkabılara uzanan Deichmann’ın yılbaşı koleksiyonu, şehrin ışıltılı ritmini ayaklara taşıyor

deichmannda-yeni-yilin-enerjisini-ayaklarda-kesfedin

Yeni yılda görkemli kutlamaları, şıklığın vazgeçilmez bütünü olan ayakkabı modelleriyle tamamlayan Deichmann, göz dolduran bir yılbaşı koleksiyonu sunuyor. Markanın yılbaşı koleksiyonunda bulunan tasarımlar, yeni yıl gecesinde ayakkabılarıyla ilgiyi üzerine çekmek isteyenler kadınları ve erkekleri baştan çıkarıyor.

Heyecan veren parıltılar
Kadının yılbaşındaki kusursuz görüntüsünü ışıltılı topuklu ayakkabılarla renklendiren koleksiyon, payet modelleriyle dorenin çarpıcı yansıması ve kırmızının sıcaklığını zarif ayaklara taşıyor. Özel gece boyunca dans edecekler için önerilen dolgu topuk modelleri, rahat kalıplarıyla gecenin yıldızı olmaya aday.

Kırmızısız olmaz
Yeni yılın rengi kırmızı makyajdan iç çamaşırına, gece elbisesinden ayakkabıya kadar her aksesuarda kendini hissettiriyor. Deichmann’ın dolgu topukluları ve stilettolarının yanı sıra kırmızısıyla da göz kamaştırmaya devam ediyor.

Beyler için bir yılbaşı klasiği
Yeni yılın gelişinin kutlandığı ofis partileri, kokteyller ve özel kutlamalarda gerek klasik gerekse casual tarza sahip erkeklere hitap eden Deichmann’ın orijinal ayakkabı tasarımları dikkat çekiyor. Yeni yılı evinde kutlamak isteyen beylere özel olarak tasarlanan pofuduk terlikler ise ev atmosferinin sıcaklığını hissettiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL