ebebek.com, ‘en çok tercih edilen’ seçildi

ebebek.com, MasterCard’ın desteğiyle Turkishtime Dergisi’nin hayata geçirdiği ‘Türkiye’de e-ticaretin En Beğenilenleri-2014’ araştırmasında ‘Bebek / Çocuk Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Siteler’ kategorisinde birincilik ödülünü kazandı

Eklenme Tarihi : 04 Haziran 2014 Çarşamba
ebebekcom-en-cok-tercih-edilen-secildi

ebebek.com, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. MasterCard’ın desteğiyle Turkishtime Dergisi’nin hayata geçirdiği ‘Türkiye’de e-ticaretin En Beğenilenleri-2014’ araştırmasında ‘Bebek / Çocuk Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Siteler’ kategorisinde birincilik ödülünü kazandı. Önceki gün (2 Haziran) İstanbul Modern’de gerçekleştirilen ödül töreninde, ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş birincilik ödülünü Turkishtime Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Volkan Akı ve MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney’in elinden aldı.

ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, ödül hakkında şunları söyledi: “Kurulduğumuz 2001 yılından bu yana ebeveynlerin, bebekleriyle ilgili tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten kaliteli ve hızlı olarak edinmelerini amaç edindik. ebebek olarak, 13 yıldır anne ve bebeğin doğum öncesinden başlayarak 4 yaşa kadar olan dönemdeki ihtiyaçları için tüm deneyimimizi, uzmanlığımızı, bilgi birikimimizi, tecrübemizi paylaşıyoruz. Bu açıdan sürekli olarak müşterilerimizin hayatlarına dokunduğumuzu düşünüyorum. Onlarla aramızda kurduğumuz samimi iletişim ve güven sonucunda, bizim için çok kıymetli olan bu ödülü kazandık.” 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive