“ebebek” ilk bebeğini arıyor!

18 Ağustos 2016 Perşembe

ebebek, kendisinden ilk alışveriş yapan bebeveyni ve bebeğini arıyor. ebebek 2001 yılında çıktığı bu yoldaki ilk adımı atmasına destek olan bebeveyne, 3 kişilik Disneyland Paris seyahati hediye ediyor.

ebebek-ilk-bebegini-ariyor


2001 yılından günümüze kadar uzanan hikayesinde anne-babaların en yakın yol arkadaşı olmayı kendine misyon edinen ebebek; şimdi yeni bir heyecan yaşıyor. 2001 yılında kurulduğu dönemde bebeğine ilk alışverişi yapan bebeveyni ve bebeğini arayan ebebek; 15 yıl önce çıktığı bu yoldaki ilk adımı atmasına destek olan bebeveyne, 3 kişilik Disneyland Paris seyahati hediye ediyor.

 

ebebek, hayata geçirdiği bu eğlenceli proje kapsamında; hem kendi anılarını tazelerken, hem de adımlarının ilki ve en özeli olan “ilk bebeğini” bulmak istiyor.

 

2001 yılında ebebek’ten ilk alışverişi yaptığını düşünen anne-babaları http://www.obebekaraniyor.com/ sitesine bekleyen ebebek, site üzerinden bebeveynlere sorduğu sorularla ilk alışverişi kimin yaptığını bulmaya çalışıyor. ebebek, kendisinden ilk alışverişi yapan aileye 3 kişilik Disneyland Paris Seyahati hediye ediyor.