Dünyanın en sevilen oyuncakları Adore’yle İzmir’de

Türkiye’nin beğenilen oyuncak markası Adore Oyuncak, 5'inci mağazasını İzmir Mavibahçe’de açtı. 307 metrekarelik mağazada, LEGO, TOMY, Winx, Ravensburger, Sylvanian Families, Bandai ve Revell gibi meraklılarının en sevdiği oyuncak markalarının ürünleri yer alıyor

Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2015 Çarşamba
dunyanin-en-sevilen-oyuncaklari-adoreyle-izmirde

Küçükleri birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturan Türkiye’nin sevilen oyuncak markası Adore Oyuncak, İzmir’deki ilk mağazasını açtı. İzmir Mavibahçe AVM’de açılışı gerçekleştirilen mağazada, 7’den 70’e birçok kişinin favori markaları olan LEGO, TOMY, Winx, Ravensburger, Sylvanian Families, Bandai ve Revell’ın oyuncakları meraklılarının beğenisine sunuluyor.


Adore Oyuncak’ın 5'inci mağazası olma özelliğini taşıyan İzmir Mavibahçe Adore Oyuncak mağazasında çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek. LEGO Oyun Alanı’nda LEGO brickler ile oyun oynamanın keyfini çıkaran çocuklar, Winx Club reyonları arasındaki Sihirli Ayna ile kendilerini ekranda bir Winx perisine dönüştürüp fotoğraflarını kendilerine gönderebilecek. Adore Oyuncak mağazası B blok zemin katta, 307 metrekarelik oyuncaklarla dolu rengârenk bir alanda ziyaretçilerini açılışa özel birbirinden güzel sürprizler ile bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive