Bebek büyüyor

09 Eylül 2013 Pazartesi

Bebek ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ebebek, Bursa’nın Nilüfer ilçesinden sonra 2'nci mağazasını Kent Meydanı AVM’de hizmete açtı

bebek-buyuyor

Türkiye’nin anne bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek, daha çok tüketiciye ulaşmak için sürdürdüğü çalışmalarına devam ediyor. Firma, Bursa Kent Meydanı AVM’de açılışını yaptığı mağazasıyla Bursa’da 2’nci şubesini açtı.

Kent Meydanı AVM’de açılan mağazada birçok çeşit ürünün yanı sıra mağaza içinde bir de emzirme odası bulunuyor. Ebebek, Kent Meydanı AVM’deki mağazası ve online alışveriş sitesi www.ebebek.com’la birlikte mağaza sayısını 27’ye yükseltmiş oldu.

2001 yılında e-ticaret sitesiyle başladığı tecrübesini 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek, İstanbul Çamlıca, Kızıltoprak, Maslak, Forum İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM, İstanbul Palladium AVM, İstanbul Viaport AVM, Marmara Forum AVM, İstanbul Buyaka AVM, İstanbul UpCity Yakacık AVM, İstanbul Novada AVM, İstanbul Axis AVM, İstanbul Starcity AVM, Trump Towers AVM, Ankara, İzmir, İzmit, Balıkesir, Bursa, Bursa Kent Meydanı AVM, Gebze, Gaziantep, Antalya, Adana, Bolu ve Samsun mağazalarıyla anne babalara hizmet vermeye devam ediyor.