Boyner’de görev değişimi

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Burcu Körpeağaç atandı

Eklenme Tarihi : 18 Nisan 2016 Pazartesi
boynerde-gorev-degisimi

Boyner Büyük Mağazacılık AŞ bünyesinde yeni bir atama gerçekleşti. İletişim ve pazarlama alanlarının deneyimli ismi Burcu Körpeağaç, Mart 2016 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV-Sinema Bölümü mezunu olan Burcu Körpeağaç, kariyerine 1996 yılında Halkla İlişkiler alanında Müşteri İlişkileri Temsilcisi olarak başladı. Devam eden üç yıl boyunca Interbank, Egebank ve Demirbank’ın Kurumsal İletişim departmanlarında yönetici olarak çalıştı. Körpeağaç, 2000 yılında Boyner Grup’un iştiraki olan Benkar’da Reklam Departman Müdürü ve ardından Beymen’de Pazarlama İletişim Müdürü olmak üzere Boyner Grubu’nda 5 yıl görev aldı.

2005’te reklam ajansı tarafına geçerek, Yeni Müşteri ve Müşteri Grup Direktörlüğü görevlerinde 7 yıl boyunca farklı markaları yönetti.

2013 yılında ise tekrar perakende sektörüne dönen Körpeağaç, Vakko’da Pazarlama Direktörü olarak 2016 yılının Mart ayına kadar görev yaptı. Körpeağaç, ayrıca, Vakko Esmod Moda Akademisi’nde Lüks Pazarının Dinamikleri üzerine eğitimler verdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive