Boyner kendi uzmanlarını yetiştirecek

Boyner Büyük Mağazacılık, “Boyner Mağazacılık Uzmanlık Programı – Boyner UP!” adıyla yeni bir eğitim dönemi başlatıyor. Program kapsamında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi (YGM), Boyner Büyük Mağazacılık çalışanlarına uzmanlık eğitimi verecek. Programda; liderlik, mağazacılık ve satış konularında uluslararası kalitede eğitimler yer alıyor

Eklenme Tarihi : 07 Eylül 2015 Pazartesi
boyner-kendi-uzmanlarini-yetistirecek

Boyner Büyük Mağazacılık’ın “Yönümüz hep yukarı” sloganıyla Eylül ayında başlattığı yeni eğitim dönemi Boyner UP sayesinde, mağaza çalışanları kendilerini sürekli geliştirebilecekleri, kariyerlerini daha ileriye taşıyabilecekleri fırsatlar ile tanışacak. Çalışanların işteki ilk günlerinde alacakları şirket ve grup oryantasyonu ile başlayan Boyner Mağazacılık Uzmanlık Programı – Boyner UP, mağaza ortamında ihtiyaç duyulan tüm teknik, satış, liderlik ve perakende-moda eğitimlerini içeriyor.

Programın temel bölümünü oluşturacak sınıf içi eğitimler, Satış Danışmanlarının istedikleri yerden istedikleri zaman cep telefonları ve mağazalardaki masaüstü bilgisayar ve tabletler aracılığıyla ulaşabilecekleri, her gün yenilenen e-learning, video ve infografikler ile tamamlanacak. Perakende sektörünün değişken dinamiklerine ve yaş ortalaması çok genç olan satış ekiplerinin diline uygun, her gün hızlı bir şekilde erişebilecekleri hap bilgiler gönderilecek. Mağaza çalışanlarının eğitim tamamlama oranları, mesleki bilgi seviyeleri ve günlük hayatlarına eğitimleri transfer etme seviyeleri düzenli olarak takip edilecek.


Yöneticilere uzmanlık eğitimi İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden
Perakende ve mağazacılık sektöründe uzmanlar yetiştirmeyi hedefleyen Boyner Büyük Mağazacılık, Boyner UP’ın Mağaza Müdürleri ve Bölge Müdürlerine yönelik seviyesini akademik düzeyde işbirliği yaptığı İstanbul Bilgi Üniversitesi’yle gerçekleştirecek. İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi, öğrenimin yaşam boyu gelişime dönüşmesini ve iş dünyası ile akademinin etkileşimini artırmayı hedefleyen gelişim programları kapsamında, Boyner Büyük Mağazacılık’ın bölge ve mağaza müdürlerine eğitim verecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek ve Boyner’in kurumsal ihtiyaçlarına göre kurgulanan eğitimlerde katılımcılara; liderlik, mağazacılık ve satış konularında profesyonel içerik sunulacak. Çalışanlar; “operasyonda mükemmellik”, “performans yönetimi”, “yaratıcılıktan inovasyona”, “değişim yönetimi”, “verilere göre karar verme” ve “ileri perakende matematiği” başlıkları altında dersler alacak.

Akademisyenler tarafından verilecek eğitimler içeren ve İngiliz eğitim firması Pearson tarafından akredite olan programın sonunda Boyner mağaza yöneticileri, BTEC (Business and Technology Education Council – İş ve Teknoloji Eğitim Konseyi) sertifikasını alarak uluslararası düzeyde kabul görmüş mesleki yeterliliğe sahip olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive