Bayram alışverişi Deichmann’la keyfe dönüşüyor

Deichmann’ın, Şeker Bayramı’nda, ailesiyle vakit geçirmek, sevdiklerini hatırlayıp küçük hediyelerle mutlu etmek isteyen ayakkabı tutkunlarına özel sunduğu iki ürün alana anında üçüncü ürünü hediye eden kampanya fırsatı adeta cezp ediyor

Eklenme Tarihi : 16 Ağustos 2012 Perşembe
bayram-alisverisi-deichmannla-keyfe-donusuyor

Minikler için sunulan, eğlenceli ve cıvıl cıvıl renkleriyle bayrama renk katan sandaletler, ayakkabılar ve terlikler, bayram nostaljisini yaşatmak, küçük hediyelerle yakınlarını mutlu etmek isteyenlere hitap ediyor. 

Öte yandan bayram ziyaretlerinde ayaklarının gün boyunca rahat etmesini ve nefes almasını arzu edenler için tasarlanan orijinal motifli ve şeffaf jel tabanlıklar, ayakkabıların olmazsa olmazı olarak dikkat çekiyor.

Bayramın coşkusuna yakışan sade, modern ve göz alıcı ayakkabıların yanı sıra yumuşacık deri çantalar ve floral desenli şallar renk kompozisyonlarıyla aksesuvar tutkunlarının kalplerini fethediyor. Marka, Şeker Bayramı’na özel yapılan alışverişlerde iki ürün alana anında üçüncü ürünü hediye ediyor ya da iki ürün alana, ikinci ürünü yarı fiyatına satın alma şansı sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive