Sport in Street 41’inci mağazasını hizmete açtı

Büyüme hızıyla dikkat çeken Sport in Street, 41’inci mağazasınıMarmara Park Alışveriş Merkezi’nde açtı. “Hep Sneaker” diyenlerin mağazası Sport in Street, dünyaca ünlü spor markalarının onlarca sneaker modelini bir arada sunuyor

Eklenme Tarihi : 07 Ekim 2016 Cuma
sport-in-street-41inci-magazasini-hizmete-acti

Türkiye ayakkabı perakende sektöründe hizmet veren Ziylan Grup bünyesinde bulunan Sport in Street’in yeni mağazası, 5 Ekim Çarşamba günü Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yaymayı hedefleyen Sport in Street, Marmara ParkMerkezi’nde açtığı mağazası ile birlikte Türkiye genelinde 41 mağazaya ulaştı. Sport in Street, Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 240 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.


Tuğla duvarlar ve neon tabelaları ile sokak ruhunu dekorasyonuna taşıyan Sport in Street mağazaları, mağaza parfümü ve müzikleriyle de sokağın enerjisini müşterilerine hissettiriyor. Sport In Street mağazalarında Nike, Adidas,Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Vans, Lacosteve Dockers by Gerli gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive