Skechers ayaklara renk getiriyor

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, özel teknolojilerle ürettiği birbirinden konforlu modelleriyle ayaklara renk getiriyor. Neon renklerin yoğunlukla kullanıldığı yaz modelleri tüm enerjisiyle herkesi yörüngesine çekiyor. Memory Foam tabanıyla Skech-Air modelleri yazın enerjisine eşlik ediyor

Eklenme Tarihi : 14 Temmuz 2014 Pazartesi
skechers-ayaklara-renk-getiriyor

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, teknoloji ve konforu bir araya getiren modelleriyle rahatlığı ayaklarla buluşturuyor. Skechers’ın birbirinden güzel neon renklerde Memory Foam modelleriyle yazın ayaklar terlemeden konforun rahatlığına varıyor. Özel bir plastik materyalden üretilen Memory Foam tabanlı Skechers ayakkabılar, rahatlık, konfor, yumuşaklık ve hafiflik hislerinin hepsini bir arada sunuyor. Skechers Memory Foam ayakkabılar pamukların üzerinde yürüyormuş hissini veriyor.

Skechers, ayakkabılarında ileri teknolojiyi tüketicilerle buluşturuyor. Tüm Skechers modelleri, benzersiz renkleri ve tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Neon renkleriyle yaza ayrı bir enerji katıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive