King Paolo mağaza sayısını artırıyor

King Paolo, Vialand’te açtığı 7’nci mağazasının ardından Torium AVM’de açtığı mağaza ile yıl sonuna kadar 10 mağaza açma hedefine yaklaşıyor

Eklenme Tarihi : 14 Ağustos 2013 Çarşamba
king-paolo-magaza-sayisini-artiriyor

King Paolo, 7’nci mağazasını Vialand’te açtı. Yılsonuna kadar 10 mağazayla tüketiciyle buluşmayı hedefleyen King Paolo’nun bir sonraki hamlesi ise Torium AVM’de oldu. King Paolo Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Turan, geçtiğimiz yıl içinde yaklaşık 250 bin çift ayakkabı ürettiklerini ve bunun 400 bin çifte çıkacağının sinyallerini veriyor.

Turan; “Üretimde artışa giderek King Paolo’yu herkesin ayağına götüreceğiz. Sağlıklı ayakkabı giyme bilincini artırmak istiyoruz. Bu sadece Türkiye ile sınırlı kalmayacak. Görüştüğümüz, iş birliği yaptığımız yerler var. Birleşik Arap Emirlikleri Kuveyt, Bahreyn ve Suudi Arabistan hedef ülkeler arasında yer alıyor. King Paolo Shop’lar açarak bu bölgelerde de büyümeyi planlıyoruz.”

Büyümenin temelinde tüketicinin isteklerine yanıt vermenin yattığını ifade eden Hüseyin Turan; “Günden güne bilinçlenen bir tüketici ile karşı karşıyayız. Ar-Ge çalışmalarına önem veren bir marka olarak yatırımlarımızı tüketiciye fayda sağlayacak yönde yapacağız” şeklinde ifade ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive