Arow’da ramazan indirimi

Arow, yapılan 100 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki, yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor

Eklenme Tarihi : 23 Temmuz 2013 Salı
arowda-ramazan-indirimi

Arow’un, kadın, erkek, çocuk, genç ve casual tasarımları, şık görünümden spor seçeneklere uzanan yüzlerce çeşidi ziyaretçilerini bekliyor. Arow, ramazan süresince 100 TL ve üstü alışverişlerde 25 TL’lik hediye çeki veriyor. İkinci alışverişte geçerli olan 25 TL hediye çeki hemen kullanılabiliyor.

Arow koleksiyonunda klasik ayakkabı seçeneklerinden abiyeye, babetten platform topuklara kadar yüzlerce seçenek yer alıyor. Nike, Adidas, New Balance, Converse, Hatuny gibi birçok marka Arow mağazalarında bulunuyor. Arow fiyonklar, bantlar, parlak taşlar modelleriyle şık görünüm vaat ediyor.

Bu yaz Arow’un ayakkabı, babet, spor ayakkabı tasarımları kadın, erkek, çocuk, genç koleksiyonları farklı zevklere seçenekler sunuyor. Arow, ramazan bereketini yansıttığı yeni kampanyasında yüzde 50’ye varan indirimle birlikte 100 TL ve üstü alışveriş yapanlara 25 TL hediye çeki veriyor.

Bu yaz Arow’da, canlı renklerin desenlerle harmanlandığı tasarımlar, gündüzden geceye uzanan şık babetler, sandaletler, topuklu ayakkabıların yanı sıra iddialı görünmeyi sevenler için gladyatör tasarımlarda baskılar, çift renk kombinler maskülen bir hava veriyor. Arow’da çiçek baskılar, zımbalı sandaletler, gova tarzı ayakkabılar, çekici stilettolar renk seçenekleriyle sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive