Lösemili çocuklar Yeşilyurt’ta buluşuyor

18 Kasım 2013 Pazartesi

Yeşilyurt Mini Club'ın bu haftaki konukları lösemili çocuklar ve aileleri oldu

losemili-cocuklar-yesilyurtta-bulusuyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, Lösemi tedavisi gören çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşatmak amacıyla organize ettiği öğlen yemeğine ilgi yoğun oldu.

LÖSAM'ın organizasyonuyla AVM'ye getirilen çocuklara ve ailelerine sunulan öğle yemeğinden sonra, çocuklar öğretmenleri eşliğinde Mini Club etkinlik alanında çeşitli oyuncaklarla oynayarak ve yüzlerini boyatarak vakit geçirdi.

Etkinliğe, LÖSAM'ı temsilen Dernek Başkanı Profesör Doktor Davut Albayrak, eşi Doçent Doktor Canan Albayrak ve Yönetim Kurulu üyesi Sema Danışmaz katıldı. Yeşilyurt AVM İşletme Müdür Yardımcısı Neslihan Yavuz Apaki, Lösemiyle mücadele eden çocukların keyifli anlar yaşamalarına vesile olmaktan duydukları mutluluğu ifade etmekle birlikte, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nin, bundan sonra LÖSAM'la birlikte gerçekleştirecekleri daha birçok projelerinin olduğunu belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri