Kent Meydanı’nda muhteşem mayıs

05 Mayıs 2015 Salı

Kent Meydanı AVM, mayıs ayı etkinlikleriyle kat kat eğlence, moda, iletişim ve sağlık vaat ediyor

kent-meydaninda-muhtesem-mayis

Kent Meydanı AVM Mayıs ayı boyunca birçok etkinliğe imza atacak. -2 Çarşı Katı’nda gerçekleşecek olan etkinliklerin ilki 8 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek. “Hayatına İletişim Kat” etkinliği ile bizlerle birlikte olacak olan Hande Kazanova ve Beki İkala Erikli saat: 18.00’da AVM ziyaretçileriyle buluşacak. 19 Mayıs Salı günü “Hayatına Spor Kat” diyen Neslihan Yavuzcan, sağlıklı ve fit kalmak isteyenlerle buluşacak. Saat: 16.00′daki etkinlik interaktif bir gösteri olarak gerçekleşecek.

Kent Meydanı AVM, 29 Mayıs Cuma saat: 18.00’da moda, sağlık ve güzellik konularında 3 efsane mankeni ağırlayacak. Begüm Özbek, Deniz Pulaş ve Sema Şimşek Kent Meydanı AVM mayıs ayı etkinliklerinde “Hayatına Vizyon Kat” diyecekler.

Tüm etkinliklerin interaktif olarak tasarlandığı ve ücretsiz olduğu Mayıs ayında Kent Meydanı AVM misafirleri modadan sanata birçok etkinlikte bir araya gelecekler ve hayatlarına birçok yenilik katma fırsatı bulacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri