Kent Meydanı ‘Yağmur-Kıyamet Çiçeği’ galasına ev sahipliği yaptı

17 Aralık 2014 Çarşamba

21. Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında ödüle layık görülen; Onur Aydın’ın Yönetmenliğini üstlendiği "Yağmur-Kıyamet Çiçeği" filminin Bursa gösterimi dün (16 Aralık) Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları'nda yapıldı

kent-meydani-yagmur-kiyamet-cicegi-galasina-ev-sahipligi-yapti

12 Aralık Salı günü gösterime giren filmin Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapılan gala gösterimine yapımcı Gülay Kuriş ve Şaban Tokdemir ile birlikte filmin oyuncularından; Elena Viunova, Rıza Sönmez ve Sait Genay katıldı.

Gala gösterimi öncesi izleyiciler ile bir araya gelen ekip basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yönetmen Kuriş; Karadeniz’in son zamanlarda komedi ile gündeme geldiğini belirterek, “Aslında bu filmde Karadeniz’e çok büyük yaralar açan Çernobil’i işlemeye çalıştık. Birden fazla konuyu işledik. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Ekip arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Rahatsızlıklarından dolayı Engin Hepileri ve Devrim Saltoğlu’nun aramızda olamadığını belirten Kuriş, oyuncularının tüm Bursalılara selam ve sevgilerini ilettiklerini belirtti.

İzleyiciler yoğun ilgi gösterdi
Tarihin büyük felaketlerinden arasında yer alan Çernobil’i, etkileyici bir aşk hikâyesini, 1995-1996 sezonunda Trabzonspor’un Fenerbahçe’ye kaybettiği şampiyonluk maçının ardından intihar eden bir taraftarın öyküsünü ve genç yaşta hayatını kaybeden Karadeniz’in efsane sanatçısı Kazım Koyuncu’nun hikâyesini iç içe anlatan film gecede büyük beğeni topladı ve gösterim sonrası izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri