Kent Meydanı AVM’nin Babalar Günü hediyesi Alfa Romeo Giulietta

06 Haziran 2016 Pazartesi

Kent Meydanı AVM Babalar Günü alışverişine çıkan Ki! Kart sahiplerine kazandırmaya devam ediyor

kent-meydani-avmnin-babalar-gunu-hediyesi-alfa-romeo-giulietta

“Alışverişin Coşkusu Ki! Kart'ta Hediyesi Alfa Romeo Giulietta” sloganı ile yola çıkan kampanya kapsamında Kent Meydanı AVM Ki! Kart kullanıcıları 25 Temmuz gününe kadar yaptıkları her 75 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak. Birbirinden güzel Babalar Günü hediye alternatiflerinin yer aldığı Kent Meydanı AVM'de yaz sezonu erken indirimlerinden de faydalanmak mümkün. Teknolojik aletlerden giyime, ayakkabıdan spor gereçlerine birçok ürün Babalar Günü alışverişine çıkanları bekliyor.


Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı olan Ki! Kart'ın kullanıcıları alışverişlerini yaparken kartlarına puan işleterek hem çeşitli hediyeler kazanmaya devam ediyor, hem de her 75 TL'lik alışverişlerinde çekilişe katılma hakkına sahip oluyor. 25 Temmuz akşamına kadar sürecek olan kampanya her 75 TL’lik alışveriş ile Ki Kart'lıların şansını ikiye katlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri