Kayseri’de yeni yıl hediyesi “Bay Buton”dan

28 Aralık 2015 Pazartesi

Kayseri Park’ta yeni yıl alışverişleri “Bay Buton”la sürpriz hediyeler kazandıracak

kayseride-yeni-yil-hediyesi-bay-butondan

Kayseri’nin gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Park’ta yılbaşı heyecanı yaşanıyor. Kayseri Park, bünyesinde bulunan mağazalarda yüzde 70’lere varan oranlarda devam eden kampanyalar ve indirimlerle de kazançlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor. Üstelik Kayseri Park’ta yapılan alışverişler “Bay Buton” ile sürpriz hediyeler ve hediye çekleri de kazandırıyor.


Mağazalardan aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzerinde alışveriş fişleri ile katılım sağlanan kampanyada ziyaretçiler dijital ortamdaki Bay Buton çekilişine katılarak mağazalardan hediye çekleri, sinema biletleri, yeme içme kuponları ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Geçtiğimiz dönemlerde de uygulanan ve büyük ilgi gören Bay Buton kampanyasında şansını deneyen Kayseri Park ziyaretçileri hem seçkin markalardan alışveriş yapmanın hem de alışverişleri karşılığı kazanmanın keyfini sürüyor.


31 Aralık gününe kadar devam edecek olan “Bay Buton Kayseri Park’ta hediyeler dağıtıyor” isimli kampanya ile sevdiklerini sevindirmek için yılbaşı alışverişlerinde Kayseri Park’ı tercih edecek olan ziyaretçiler, kampanyaya katılarak kendileri için de sürpriz bir hediye kazanma şansı yakalamış olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri