Kayseri Park’ın kazananları belli oldu

17 Kasım 2014 Pazartesi

Kayseri Park’ın 21 Haziran’da başlayan ve 11 Kasım’da sona eren “Kayseri Park’tan 8’inci Yılında 8 Hediye” kampanyasının talihlileri Cumartesi günü belirlendi. Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılan çekilişle Hamdi Etlikci, Suat Altın İnşaat güvencesinde lüks bir dairenin sahibi oldu. Aynı çekilişte Selehattin Yılmaz, Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Auris Otomobil, altı kişide Ramira Mobilya’dan oturma grubu kazandı

kayseri-parkin-kazananlari-belli-oldu

Kayseri’nin alışveriş merkezi Kayseri Park, 8’inci yılında ziyaretçilerini 8 muhteşem hediye ile ödüllendirdi. Bu amaçla 21 Haziran - 11 Kasım günleri arasında geçerli olan “Kayseri Park’tan 8’inci Yılında 8 Hediye” kampanyası düzenledi. Kampanyanın talihlileri ise cumartesi günü Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılan çekilişle belli oldu.

312 bin 850 geçerli çekiliş hakkı arasından talihliler belirlenirken, Hamdi Etlikci Suat Altın İnşaat güvencesinde lüks bir dairenin sahibi oldu. Aynı çekilişte Selehattin Yılmaz, Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Auris Otomobil, altı kişide Ramira Mobilya’dan çok şık bir oturma grubu kazandı.

Selim Gülgören coşturdu
Çekilişin hemen ardından, şarkıcı ve besteci kimliğinin yanı sıra oyunculuğuyla da adından söz ettiren sanatçı Selim Gülgören, Kayseri Park ziyaretçilerini coşturdu.

8’inci Yaş Kampanyası’nın talihlilerinin 312 bin 850 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Taner Aydın, “Kampanyamız bu yıl da büyük ilgi gördü. 8 yıldır bizi destekleyen Kayseri halkına teşekkür ederiz” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri