Kayseri Park AVM Kadınlar Günü’nü kutladı

09 Mart 2015 Pazartesi

Orta Anadolu’nun ilk ve gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Kayseri Park AVM, eğlenceli aktiviteleri, kampanyalarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor

kayseri-park-avm-kadinlar-gununu-kutladi

Dün (8 Mart) saat 16.00’da Kayseri Park AVM’de Powerhouse Spor Merkezi sponsorluğunda gerçekleşen “Kadınlar Günü’nde Sağlık ve Güzellik için Kayseri Park’ta Buluşalım” adlı etkinlikte kadınların hem eğleneceği hem de sağlık, güzellik, moda, fitness, beslenme, mutfak kültürü ve bireysel gelişim konusunda bilinçlendiği bir gün oldu. Ayrıca Kayseri Park AVM yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil dağıttı.

Özge Ulusoy güzellik sırlarını paylaştı
Güzelliği ile dikkat çeken ve bunun sırrını soranlara bir yanıt niteliği taşıyan kitabını 5 ayda yazan Özge Ulusoy, sağlıklı ve güzel görünmenin ipuçlarını Kayseri Park ziyaretçileri ile paylaştı.
8 Mart Pazar günü saat 16.00’da düzenlenen imza günü öncesinde “güzellik, bakım ve moda” üzerine söyleşi yapan Ulusoy, bahar ve yaz modasının tüyolarını da ziyaretçilerle paylaştı. Kadınlara, makyajlarını gece yatmadan önce mutlaka temizlemeleri uyarısında bulunan Ulusoy, “Sabah yüzünüzü soğuk suyla yıkayıp güne öyle başlayın. Markası ne olursa olsun mutlaka cildiniz için uygun bir temizleme jeli ve nemlendirici kullanın. Yüzünüze masaj yaparak, cildinizin canlanmasını sağlayın.” dedi.

Tony Hill Ve Karen Hill’de Kayseri’deydi
Düzenli olarak hareket etmeyen insanların bedensel kapasitelerinde azalma ve hatta sağlığın yitirilmesi söz konusu. Bu bilinçle spor eğitmeni Tony Hill ve eşi beslenme uzmanı Karen Hill, kadınlar için ücretsiz fitness ve özel beslenme programı ile Kayseri Park ziyaretçileriyle buluştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri