Kayseri Park 23 Nisan’a özel etkinlikler düzenliyor

21 Nisan 2015 Salı

El işi sergisinden, bilim şenliğine; resim sergisinden, konsere birçok eğitici ve eğlendirici etkinlik, 23 Nisan’a özel olarak Kayseri Park’ta çocukları bekliyor

kayseri-park-23-nisana-ozel-etkinlikler-duzenliyor

Kayseri’nin gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi düzenlediği etkinlikler ile fark yaratmaya devam ediyor. Alışveriş ve eğlence alanında ilkleri ve farklı etkinlikleri ziyaretçileri ile buluşturan Kayseri Park’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da birbirinden renkli etkinlikler ile kutlanacak.

Çocukların bayram coşkusunu paylaşacak olan Kayseri Park’ta, hafta boyunca sürecek birbirinden eğlenceli etkinlikler ve sürprizler minikleri bekliyor olacak. 20 Nisan Pazartesi günü başlayacak gösteriler, alışveriş merkezinin -1 etkinlik katında sahnelenecek.

20-21 Nisan günlerinde Nazar Boncukları Kreş öğrencilerinin hazırlamış olduğu el sanatları sergisi ile başlayacak olan 23 Nisan etkinlik programı; 22 Nisan Çarşamba günü Küçük Ev Kreş öğrencilerinin el işi çalışmaları ve 22-24 Nisan günleri arasında Tekden Koleji öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi ile devam edecek. 23 Nisan Perşembe günü ACM Müzik Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Gençlik Konseri ise saat 18.00’da Kayseri Park etkinlik alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 23-26 Nisan günleri arasında Bahçeşehir Koleji’nin hazırlamış olduğu bilim şenliği ise Kayseri Park’ın minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Sinema keyfi de Kayseri Park’ta
23 Nisan haftasında çocuklar sinema keyfini de Cinemaximum Kayseri Park salonlarında yaşayabilecek. 9 Sinema salonu ile Kayseri’nin en popüler sinema kompleksi olan Cinemaximum, vizyondaki  “Kuzular Firarda”, “Pinokyo” ve “Öğrenci İşleri” filmlerini miniklerle buluşturacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri