Karne heyecanı Anatolium Ankara’da

12 Haziran 2015 Cuma

Ankara’nın buluşma noktası Anatolium Ankara, karne heyecanı yaşayan çocuklara birbirinden özel sürprizler hazırladı

karne-heyecani-anatolium-ankarada

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş merkezi, çocuklara karne sevincini düzenlediği etkinliklerle doyasıya yaşatıyor. Haziran ayı boyunca hem karne etkinliği hem de Akids Atölyeleri kapsamında birçok etkinlik düzenleyecek olan alışveriş merkezi tüm çocukları Anatolium’a bekliyor.
13-14 Haziran tarihlerinde çocuklar karne sevincini Anatolium’da eğlenerek yaşayacaklar. Fotoğrafları ile tişört tasarlayan çocuklar, kendilerinden birer süper kahraman yaratacaklar. Bu yazın süper kahramanı kendileri olacaklar. Haziran ayı boyunca Anatolium’da çocuklar için eğlenceli aktiviteler devam edecek. Akids Atölyeleri kapsamında; Kaşıktan Bebek Yapımı, Sevimli Koyun Atölyesi ve Sevimli Diş Fırçalık Yapımı atölyeleri gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri