İlişkileri geliştirmenin yolu Agora’dan geçiyor

08 Şubat 2016 Pazartesi

İzmirliler ’in buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi; ziyaretçilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. 5 Şubat Cuma günü saat 16.00’de Agora Kadınlar Kulübü ve Agora Sohbetleri’nin ortak aktivitesi olarak gerçekleşen etkinlikte, Reiki Uzmanı ve Yaşam Koçu Nalân Kahraman “Kendini Tanırsan Tüm İlişkileri İyileştirirsin” konulu sohbetiyle ziyaretçilerle buluştu

iliskileri-gelistirmenin-yolu-agoradan-geciyor

Nalan Kahraman 5 Şubat Cuma günü B Blok aktivite alanında saat 16.00’da “Kendini Tanırsan Tüm İlişkileri İyileştirirsin” konulu sohbeti ile Agora Kadınlar Kulübü’nde ziyaretçilerle buluştu. Kahraman düşüncelerimizle ilişkileri şekillendirdiğimizi, düşünce gücünün çok önemli olduğunu, bir ilişkide olumlu düşündüğünde o ilişkinin huzurlu mutlu ilerlediğini dile getirdi. Düşünce yolunu bulmak içinse kendi doğrularını oluşturmanın ve o doğrularla ilerlemenin önemini dinleyicilerle paylaştı. İlişkilerimizi iyileştirmek için öncellikle kendimizi tanımamız gerektiğini kendimizi tanır iyi ve kötü huylarımızı bilir ve kabullenirsek hayatımızın pozitif yönde ilerleyeceğini dile getirdi.


Kahraman, Human Design’in kişinin iç potansiyelini, güçlü ve gelişime açık yanlarını, karar alma mekanizmalarını keşfetme, nasıl düşünüp hissettiklerini, özgün tutum ve davranışlarını, enerji düzeylerini derinden anlama ve bu sayede yaşamının kontrolünü ele alarak kişisel mutluluğu sağlama ve arttırma yolunda kendine has bir sistem ve benzersiz bir öz farkındalık olduğunu düşünmektedir. Yazar, kitabında anlatmak istediklerini; “her birey hayata kattığı anlamlarla hayatını biçimlendirmektir” diyerek özetleyerek; yaşamımızı yüklediğimiz anlamlarla şekillendirdiğimizi vurgulamaktadır.


Kendini ve insanları anlamanın anahtarlarını vererek tüm ilişkilerini iyileştirme ve güzelleştirmenin sırlarını ve bu sırları güzelleştirmenin yolunun kendini tanımaktan, kendini tanımanın da Human Design’den geçtiğini anlatan Reiki Uzmanı ve Yaşam koçu Nalan Kahraman, gelen dinleyicilerin merak ettikleri soruları yanıtlayarak gelen tüm dinleyicilere imzalı kitabını hediye etti. Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Müge Menteş Üstünoğlu, hayata dair önemli ve faydalı sohbet konularını ve uzman konukları Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlamaya devam edeceklerini belirtti. Üstünoğlu, 10 Şubat Çarşamba günü Hande Doğancı ile Sevgililer Gününe Özel Kurabiye Süsleme Atölyesi gerçekleşeceğini sözlerine ekleyerek bayan ziyaretçileri bu keyifli etkinliğe davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri