İki ünlü sanatçı hayranlarıyla Palladium’da buluştu

14 Şubat 2017 Salı

Sanat hayatının 20. yılını kutlayan Gökhan Tepe ile Bağdat şarkısıyla en iyi şarkı ödüllerini toplayan Ayla Çelik bir ilke imza attı ve Palladium AVM'de Sevgililer Günü etkinliğinde sevenleriyle buluştu

iki-unlu-sanatci-hayranlariyla-palladiumda-bulustu

Ortak yaptıkları Türkan şarkısı ile 2012 yılında en iyi şarkı ödüllerini alan, bu yıl da Demet Akalın'ın rekora koşan Ah Ulan Sevda isimli şarkısına imza atan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, müzikal birlikteliklerini 12 Şubat Pazar günü Palladium AVM'de sahneye taşıdı. 

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Sevgililer Günü özel etkinliğinde ilk kez birlikte hayranlarının karşısına çıkan ikili, Palladium ziyaretçileri için özel sürprizler hazırladı. Romantik şarkılarla gönüllerde taht kuran Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, şarkılarını bu kez sevgililer için söyledi. 

Sevenleri için sürprizleri olduğunu açıklayan Ayla Çelik ve Gökhan Tepe, "Uzun yıllardır müzikal birlikteliğimiz devam ediyor. Neredeyse 7/24 beraberiz. Ancak sevenlerimizin karşısına birlikte çıkmamıştık. Bu bir ilk oldu. İnsanlar da bizi bir arada görmeyi istiyor. Yaz için birlikte sahne almak gibi planlarımız var" diyerek hayranlarına müjde verdi. 

Oldukça keyifli geçen söyleşinin sonunda Gökhan Tepe, Ayla Çelik'le 20 yıllık dostlukları olduğunu söyledi. Bunun üzerine Çelik, "Küçült biraz o kadar değil" diyen Gökhan Tepe, "Tamam, 18 yıllık" dedi. 

Dostluklarının 20. yılını kutlamak istediğini belirten Ayla Çelik, Gökhan Tepe'den "25. yılımızı kutlarız" yanıtı alınca, "25. yıla daha çok var, hediyeden mi kaçıyorsun Gökhan" sözleriyle herkesi güldürdü. 

Konservatuardan bu yana arkadaş olduklarını söyleyen Ayla Çelik, "Gökhan benden yakayı kurtaramıyor. Hep peşindeyim" dedi.Bir dönem oyunculuk da yapan Gökhan Tepe, "Günde 10 tane dizi teklifi alıyorum ama Ayla o şarkı bu şarkı diye bırakmıyor. Şarkı yapmaktan diziye vakit bulamıyorum" itirafında bulundu.

Şarkılarının yanı sıra, soruları yanıtlayıp imza da dağıtan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri