Palladium Ataşehir AVM’de çocuklar havalara uçacak

Alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir AVM, Ağustos ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar günü birbirinden renkli ve eğitici etkinliklere ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 28 Temmuz 2015 Salı
palladium-atasehir-avmde-cocuklar-havalara-ucacak

Palladium Ataşehir AVM, ilkini Temmuz ayında gerçekleştirdiği çocuk etkinliklerine Ağustos ayında da devam ediyor. 1-30 Ağustos günleri arasındaki Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan 10 günlük program; resim, heykel, grafik, tasarım, kukla, pop-art, maske, mimarlık, tekstil, çini ve mimarlık gibi farklı sanat dallarını içeren butik atölyeler şeklinde uygulanacak. Palladium Ataşehir AVM’yi ziyaret eden tüm çocukların diledikleri ölçüde katılabilecekleri aktiviteler, 3-6 ve 7-14 yaş gruplarının farklı atölyelerden yararlanabileceği etkileşimli aksiyonlar barındırıyor. Tüm atölyeler, formasyon sahibi eğitmenler liderliğinde, interaktif yöntemlerle gerçekleştirilecek.

Zafer Bayramı’nda özel etkinlik
Palladium Ataşehir AVM Çocuk Etkinlikleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı özel etkinliği ile son bulacak. Ulusal Zafer Bayramı’nın anlam ve önemini vurgulayan atölyelere davet edilecek olan minikler, kolaj atölyesinde Ulu Önder Atatürk’ün konu olduğu bir çalışma yaparak, bu çok özel çalışmayı aileleri ve sevdikleriyle paylaşacak.

1-30 Ağustos günleri arasında her Cumartesi ve Pazar 14.00’ten 18.00’e kadar devam edecek Palladium Ataşehir AVM Çocuk Etkinlikleri, tüm ziyaretçiler için ücretsiz. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive