Minikler ramazanda eğlenceye doyacak

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, yaz programına Ramazan Etkinlikleri’ni ekliyor. Etkinlikler bugün başlayarak 10 Ağustos’a kadar sürecek

Eklenme Tarihi : 12 Temmuz 2013 Cuma
minikler-ramazanda-eglenceye-doyacak

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi’nin minik misafirlerine ücretsiz hizmet verdiği Kültür Merkezi, Haziran teması Eski İstanbul’da Yaşam’ın ardından ramazan etkinlikleri ile geliyor. Karagöz Ustası Hayali Suat Veral’in cumartesi gösterileriyle katılacağı program, küçükler kadar büyükler için de tam bir ramazan şöleni olacak.

Sıcak yaz aylarını ve tatil günlerini kültür, sanat ve eğlence ortamında geçirecek olan minikler, sanat atölyeleri dışında yüz boyama ve ramazan hatırası fotoğraf çekimi aktivitelerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanacak.

Türk Gölge Oyunu, Fasıl, Meddahlık, El Sanatları, Geleneksel Mutfak,  Bilmece Bildirmece,  Çini ve Direkler Arası Şenlikleri’ni barındıran ramazan programı, profesyoneller eşliğinde sunularak çocukların taze zihinlerinde sıcacık izler bırakacak. Birer saatlik atölyeler halinde uygulanacak olan etkinlikler, Masal Tersanesi’nin “Ramazan Geldi Hoş Geldi” adlı kukla oyununun sergilenmesinin ardından, 10 Ağustos Cumartesi günü “Bir Maniniz Yoksa Yarışalım” adlı yarışmayla sona erecek.

Kişiye özel üyelik kartlarıyla çocuklara sanatın sınırsız imkanlarını farklı efektlerle sunan Kültür Merkezi, atölye programları, seminerler ve sıra dışı eğitimlerle AVM kavramına sıra dışı yenilikler getirmeye devam ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive