MetroCity’de yeni heyecanlar

31 Aralık 2014 Çarşamba

Aralık ayında birbirinden eğlenceli yeni yıl atölyeleriyle çocukların kalbinde taht kuran MetroCity AVM, 2015’in ilk haftalarına aynı dinamizmle giriyor. 3 Ocak gününden itibaren AVM -1 Katta bulunan Çocuk Etkinlikleri alanında, minik ziyaretçileri yepyeni sürprizler, bambaşka heyecanlar bekliyor

metrocityde-yeni-heyecanlar

Ağustos 2014’ten bu yana yaklaşık 7 bin çocuğa ücretsiz aktivitelerle kucak açan MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri; yaratıcı fikirler, eğitici workshoplar, çok amaçlı tasarımlarla farklılığını koruyor. Etkinlikler bu aya özgü temasıyla; 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25 ve 28 Ocak günlerinde, 14.00-18.00 saatleri arasında katılıma açık olacak. 3-6 ve 7-15 yaş grubundaki minik meraklıları aynı alanda farklı seviye ve içeriklerdeki atölyeler ile buluşturan etkinlikler; sanata, bilime, dünyaya, geçmişe, bugüne ve geleceğe dair tarifsiz deneyimler ve mutluluklar içeriyor.

Resimden Heykele, Mimariden Tasarıma, Kolajdan Oyuncağa, Rölyeften İllüstrasyona, Tekstil’den Takı Tasarımına uzanan Ocak 2015 etkinlik yolculuğu; minikler kadar ebeveynleri de etkileyerek yaratım serüvenini evlere kadar taşıyacak gibi.  Atölyeleri pekiştirmek ve canlılığı artırmak üzere, AVM içindeki farklı alanlarda uygulanan yüz boyama etkinliği bu ay da devam edecek.