MetroCity çocuklarıyla bahara doğru

Şubat ayında Şehir Efsaneleri etkinlikleri ile minikleri doludizgin bir keşif yolculuğuna çıkaran MetroCity Alışveriş Merkezi, bahara hazırlandığımız şu günlerde tüm çocukları yepyeni bir serüvene çağırıyor

Eklenme Tarihi : 05 Mart 2015 Perşembe
metrocity-cocuklariyla-bahara-dogru

29 Mart Pazar gününe kadar sürecek olan yeni serüven, Cuma ve Cumartesi günleri 14.00-18.00 arasında MetroCity -1. katta. Ağustos 2014’den bu yana her hafta sonu kesintisiz olarak devam eden MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri, ücretsiz hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yapısıyla şu ana dek dokuz bin çocuğu ağırladı.

3-6 ve 7-14 yaş gruplarındaki minikleri, sanatın gücüyle sosyalleşmeye ve içlerinde saklı yaratıcı enerjiyi kullanmaya davet eden etkinlikler, lisanslı eğitmenler eşliğindeki interaktif uygulamalarla özgünlüğünü koruyor. Mart ayında Metrocity AVM’yi ziyaret eden minikleri her zaman olduğu gibi ücretsiz olarak ağırlayacak olan etkinlik alanı; resim, heykel, kolaj, bez bebek, tasarım, mozaik, takvim, tekstil, kukla, sağlık ve dönüşüm atölyeleriyle farklı zamanların mekanı olacak. Çocukların yaş ve gelişim evrelerine uygun yöntemlerle tasarlanan ve uygulanan atölye programları, dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini ve tekniklerini mekana taşıdığı gibi, gündelik yaşamı renklendirmeye yönelik anlamlı efektlerden oluşuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive