MetroCity 30 Ağustos’ta Tuluhan Uğurlu’yu ağırlayacak

MetroCity AVM, Ağustos Ayı boyunca sürdürdüğü Çocuk Festivali kapsamında 30 Ağustos günü piyanist Tuluyhan Uğurlu’yu ağırlıyor

Eklenme Tarihi : 27 Ağustos 2014 Çarşamba
metrocity-30-agustosta-tuluhan-ugurluyu-agirlayacak

Tuluyhan Uğurlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamı saat 17.00’da MetroCity AVM’de piyanosunun başına geçecek. Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri, Senfoni Türk gibi eserleriyle Anadolu’nun binlerce yıllık kahramanlık destanlarını bugüne taşıyan piyanist, 30 Ağustos programında bu iki eserinden bölümler sunacak. Sanatçı, eserin icrası sırasında Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet’in kuruluşunu anlatan görsel sunumla gözlere ve dokunaklı bir geçmişe de hitap edecek.

4 Yaşında İstanbul Belediye Konservatuarı’nda öğrenim görmeye başlayan, yedi yaşında Harika Çocuklar sınavını kazanarak Viyana Müzik Akademi’sine kabul edilen Tuluyhan Uğurlu,  Mustafa Kemal Atatürk ve İstanbul temalı besteleriyle tanınıyor. Ülkemizin yetiştirdiği en önemli piyanistlerden olan ve müzikal kompozisyonlarıyla her yaştan sanatseveri kucaklayan sanatçı, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de “Müziği Yaşamak Gerek” mottosunun en canlı örneği olarak kabul ediliyor.

MetroCity AVM, -4’üncü Katta gerçekleştirilecek olan konser, AVM’yi ziyaret eden tüm müzikseverler tarafından ücretsiz olarak izlenebilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive