Gelişim Atölyesi bu yıl da Perakende.org’da

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitim hizmeti veren Gelişim Atölyesi de girdi

Eklenme Tarihi : 22 Temmuz 2013 Pazartesi
gelisim-atolyesi-bu-yil-da-perakendeorgda

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Gelişim Atölyesi de girdi. 2004 yılında Özlem Seller tarafından kurulan Gelişim Atölyesi, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Gelişim Atölyesi, şu ana kadar 50'den fazla sektörde, yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitim hizmeti verdi, proje yönetimi - danışmanlık ve yayıncılık alanlarında da dikkate değer işlere imza attı. Geliştirdiği butik projeler ve uzman kadrosu ile kısa zamanda konusundaki lider firmalarından biri haline gelen Gelişim Atölyesi, hizmet süreçlerine sindirdiği özgün metotlarla rakiplerinden farklı bir konumda. İşbirliği içine girdiği kurumların kurum kültürlerine ve iç dinamiklerine uyumlu biçimde geliştirdiği hizmet süreçlerinde, analize dayalı ve sonuç odaklı çalışıyor.

Gelişim Atölyesi, "bilgi güçtür" düsturuyla, "fayda odağında fark yaratmak" prensibiyle, kuruma, sektöre, sürece özel eğitim ve gelişim programları planlayarak uyguluyor, proje yönetimi - danışmanlık ve yayıncılık hizmetleriyle de birlikte yol aldığı kurumları destekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive