event7 ile AVM’lere ilginç ve inovatif etkinlikler

23 Ağustos 2013 Cuma

Alışveriş merkezlerine etkinlik, sergi ve organizasyon sunma amacıyla kurulan event7, alışveriş merkezleri ile müşteri kitlesi arasındaki bağı güçlendirme misyonu ile teknolojik ve inovatif ürünler geliştiriyor

event7-ile-avmlere-ilginc-ve-inovatif-etkinlikler

event7’nin alışveriş merkezlerine yönelik olarak hazırladığı etkinliklerden biri de kelebekler! Gerçeğiyle birebir ve animatronik (hareketli) olan kelebekler sayesinde artık müzeye gitmeye gerek kalmadan kelebekleri daha yakından tanımak, onlarla foroğraf çektirmek ve keyifli vakit geçirmek mümkün olacak.

event7, kelebek sergisinde birbirinden farklı yaşam alanlarına sahip kelebekleri birleştirdi ve kendi kelebek bahçesini oluşturdu. Bununla da yetinmeyip çocuklar kelebek bahçesindeki kelebekleri daha yakından tanısın diye aktivite alanları oluşturdu. Kelebek fotoğrafı baskılı balonlar ve boyama atölyesi ile tüm çocuklar kendi kelebeğini kendisi boyayıp eğlenecek, eğlenirken öğrenecek.

kelebek sergisinde her kelebek kendi doğal yaşam alanına özel dizayn edilmiş bölümlerde sergileniyor; kelebeklerin sergileneceği alan 6 ile 9 metrekare arasında değişiyor.