Destek Patent zirveye yerleşti

Destek Patent, Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (World Intellectual Property Organization-WIPO) tarafından kabul edilen uluslararası marka başvurularında, dünya şirketleri sıralamasında birinciliğe yükseldi

Eklenme Tarihi : 28 Ekim 2014 Salı
destek-patent-zirveye-yerlesti

Türkiye’de 30 yılı aşkın bir süredir patent ve marka tescili alanında vekillik hizmeti veren Destek Patent, Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü’ne (World Intellectual Property Organization-WIPO) yapılan marka müracaatları sıralamasında birinciliği elde etti. Türkiye’de olduğu kadar uluslararası alanda da önemli başarılara imza atan Destek Patent, kendi alanında dünyanın zirvesine yükseldi. Destek Patent’in ardından Hollanda’dan Novagraaf ikinci, İtalya’dan Jacobacci & Partners ise üçüncü vekil bürosu olarak yer aldı.

Türkiye’nin gelişen potansiyeli
Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, Destek Patent’in uluslararası marka başvuru performansının bu başarıyı getirdiğine dikkat çekerek, “Türkiye’de olduğu kadar dünyada da önemli başarılara imza atan Destek Patent, Türk şirketlerinin de ilk tercihi oldu. Bizim bu başarımız aslında ülkemizdeki şirketlerin global ölçekte hızla gelişen bir potansiyeli olduğunu da bize göstermektedir.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive