Bu kulüpte sanat var

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart 2014 etkinlikleri minik sanatseverlerle buluşuyor

Eklenme Tarihi : 28 Şubat 2014 Cuma
bu-kulupte-sanat-var

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart ayında üç etkinlik günüyle çocuklarla olacak. Etkinlik alanı 2, 9 ve 16 Mart Pazar günleri ücretsiz olarak minik ziyaretçilere kapılarını açarak bir sanat serüvenine daha ev sahipliği yapıyor. “Bu Kulüpte Sanat Var!” temasıyla, GA Çocuk tarafından tasarlanarak uygulanan etkinlikler, 14.00-18.00 saatleri arasında.

Etkinlikler, 3-6 ve 7-14 yaş gruplarının algılama ve gelişim becerilerine uygun biçimde, interaktif yöntemlerle çocuklara sunulacak. 3-6 yaş grubu için Dönüşüm ve Mozaik Atölyeleri tüm gün açık kalacakken, 7-14 yaş grubundaki çocuklar Paper Toys, Tasvir, Tasarım, Kolaj, Çini ve Yaratıcı Drama Atölyelerine katılabilecekler. Etkinlik günleri, Minik Şefler Atölyesi ile tatlı tadında sonlanacakken, tüm çocuklar yüz boyama aktivitesinden de etkinlikler boyunca yararlanabilecek.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart Ayı Etkinlikleri, 16 Mart Pazar günü canlı bir tiyatro gösterisiyle kapanacak. Sevinçer Masal Tersanesi, özel tasarımlarla güçlenmiş kukla tiyatrosuyla, minik sanatseverlere masalsı bir dünya sunmaya hazırlanıyor. Oyun, saat 17.00’de ücretsiz olarak sahnelenecek. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive