Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü modaya yön veriyor

Beylikdüzü Migros AVM, Çocuk Kulübü etkinliklerine aralıksız devam ediyor

Eklenme Tarihi : 17 Mayıs 2013 Cuma
beylikduzu-migros-avm-cocuk-kulubu-modaya-yon-veriyor

Çocuk Kulübü etkinlikleri ilerlerken, minik katılımcılar resim, heykel, dans, müzik, tiyatro, mutfak sanatları derken, sanatın ne demek olduğunu giderek daha iyi kavrıyor. Öğrendiklerini pekiştiriyor, yaşamlarına getirdiği yeniliklerden zevk alıyor.

Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü ziyaretçileri, geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Moda Akademini atölyelerinde de moda ve tasarım sanatına dair pek çok şey öğrenmiş, öğrendiklerini profesyonel bir defilenin mankenleri olarak taçlandırmışlardı.  Bir akademi niteliği taşıyan bu uzun soluklu etkinlik programı, bu yıl yarın (18 Mayıs) başlayarak 9 Haziran’a kadar her Cumartesi-Pazar dolu dolu bir içerikle sürecek.

Giyim-kuşam ve aksesuarda klasik, modern, popüler stil ve uygulamaları içeren program; desen, temel tasarım, doku, kalıp, tekstil baskısı, drapaj, moda illüstrasyonu gibi birbirinden özel bir ders programı olarak hazırlandı. Katılımcılar; geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Akademi bitiminde görkemli bir sertifika törenine katılacak, büyük bir defilede profesyonel mankenler olarak boy gösterecek.

Sahne koreografisi, renkli sunumu ve AVM içindeki seçkin markaların desteğiyle zenginleşecek olan program ve defile için geri sayım başladı bile. 2012 yılı Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü etkinliklerine damgasını vuran Moda Akademini’ye katılım, bu yıl da tamamen ücretsiz. Sürprizlerle dolu program, küçükler kadar büyükler de moda hakkında çok şey öğretecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive