Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü’nde keyifli bir yarıyıl

16 Ocak 2014 Perşembe

Geçtiğimiz ay Çocuk Kulübü etkinliklerine kısa bir mola veren Ataköy A Plus AVM, keyifli bir sömestr programıyla çocuklar için yeniden sahnesinde

atakoy-a-plus-avm-cocuk-kulubunde-keyifli-bir-yariyil

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, 26 Ocak ile 2 ve 9 Şubat günlerinde minik müdavimlerine sunacağı ücretsiz program için hazırlık startını verdi. Sanatla iç içe, eğlenceli ve eğitici atölyeler içeren aktivite programı,  14.00-18.00 saatleri arasında devam edecek.

“Kendini Yeniye Bırak” temalı konsept, 2014 yarıyıl tatili yenilenerek, eğlenerek ve öğrenerek geçirmek isteyen tüm çocuklar için hazırlandı. 3-6 / 7-14 yaş grupları, gelişim seviyelerine uygun içerikteki atölyelerde eş zamanlı olarak çalışarak, ortak bir alanı akranlarıyla paylaşacak. 3-6 yaş grubu yaratıcı hayal güçlerini geliştirmeye yönelik Heykel ve Resim atölyeleriyle “Düşle ve Çiz”, “Düşle ve Oluştur” komutlarına naif enerjileriyle, üreterek karşılık verecek. 7-14 yaş grubu ise Kolaj, Tasarım, Mozaik, Pop Art, Nahıl,  Minik Şefler ve Takvim atölyelerine katılarak yenilenmiş be tazelenmiş bir biçimde yarıyıl tatillerini bitirecek.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü konsept etkinlikleri, GA Çocuk tarafından tasarlanarak uygulanıyor. Etkinlikler, önümüzdeki aylarda da Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü alanında, ücretsiz hizmet anlayışıyla devam edecek.