Hadise Agora’nın konuğu olacak

09 Kasım 2015 Pazartesi

İzmirlilerin buluşma noktası Agora Alışveriş Merkezi; 12 Kasım Perşembe günü saat 15.30 da sevilen sanatçı Hadiseyi Twist Mağazasında sevenleri ile buluşturacak

hadise-agoranin-konugu-olacak

Agora Alışveriş Merkezi, çok renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist, başarılı sanatçı Hadise işbirliği ile “Hadise for Twist” adlı yepyeni bir koleksiyona imza attı. Hadise ve Twist tasarım ekibinin uzun süren çalışmalarının ardından hazırlanan, modern siluetlerin farklı kumaşlarla birleştiği rock esintileri ve feminen tasarımların ön planda olduğu 44 parçalık Hadise for Twist Koleksiyonu, İstanbul’da düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.


Hadise for Twist Koleksiyonu’nun en gözde parçaları arasında; trok ve kuşgözleri ile zenginleştirilmiş süet uzun pardösü, metal tokalı deri kemer aksesuarlı skater elbise, biker deri pantolon, inci detaylı biker deri ceket, kırmızı şeritli leopar desen kürk, uzun leopar desen hırka, leopar desenli payet ile işlenmiş mini elbise, kırmızı wrap büstiyer ve pantolon takımı, omzu bantlı kırmızı skater elbise, kırmızı kuşgözü detaylı mayo, gümüş rengi pardösü, gümüş rengi deri korseli mini elbise, parlak boncuk püsküllü kalem elbise yer alıyor.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurlu Başkanı Hasan Noyan, sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratan Twist markasının başarılı sanatçı Hadise ile yaptığı işbirliğinde “Hadise for Twist” adlı koleksiyonu için 12 Kasım Perşembe günü saat 15.30’da modayı hissetmek isteyen tüm İzmirlileri ve Hadise hayranlarını Agora Alışveriş Merkezi Twist mağazasına davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri