Eklenme Tarihi : 03 Ekim 2012 Çarşamba
Okan Aras

Gümüş Su

‘Su, iyi geldi’ sloganı ile sektöre farklı bir bakış açısı getirecek sanki…


Dün Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeydim. Nitekim aynı bölgenin OSB yönetiminde olduğum için, hemen hemen her salı günü üç saatlik toplantılara katılım gösteriyor, bölgenin daha nitelikli hale gelmesi için çaba sarf ediyoruz.

İbrahim Akdemir, Recep Eralp, Mehmet İyigüllü, Levent Kalın ve bendenizden oluşan OSB yönetimi, çok kısa zamanda bölgeyi cazibe merkezi haline getirmeye başladı. Altyapısı bitmiş, otoyola birkaç dakikalık mesafedeki alanda şu anda 15 tesis faaliyette. Üretim alanları için pek çok firmanın fabrika inşaatları sürerken, bölgeye olan yatırım, bu yıldan itibaren hız kazanacak gibi görünüyor.

Ve böylesi bir dönemde, üstelik damacana ile başlayan hijyenik su krizi tartışmalarından hemen sonra, bildik bir marka Gümüş Su, farklı bakış açısı ile sektöre, bu kez Mustafakemalpaşa’dan merhaba diyor. Ve bu kez yatırımın başında bölgeye ve ülkeye gönül vermiş yatırım aşığı iki insan var: Ercan Bayraktar ve Gökay Gecebeği…

Dün yapılan üretim tesisleri açılışında kalabalık bir davetli topluluğu vardı. Hep birlikte gezilen tesislerde, özellikle hijyen kurallara uyum konusunda firmanın çok dikkatli olduğu, dolumun her aşaması, günün gereklerine göre son teknolojiler sayesinde yapıldığı vurgulandı.

Cam şişe sunumları ile su sektöründe önemli bir konuma yerleşen Gümüş Su, yakın gelecekte, raflarımızın/evlerimizin vazgeçilmezi olmaya aday…

Ne diyelim?
Perakende dünyasına hoş geldiniz, safa geldiniz. Başarılarınız daim olsun…

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive