“YTÜ”den uluslararası sertifikalı İK eğitimi

Çözüm İnsan Kaynakları ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin birlikte yürüttüğü sertifikalı eğitim programı “İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı” 13’üncü yılında. Sektöre önemli uzman ve yöneticiler kazandıran programın eğitimleri 30 Nisan 2016 tarihinde başlayacak ve iki ay sürecek

Eklenme Tarihi : 12 Nisan 2016 Salı
ytuden-uluslararasi-sertifikali-ik-egitimi

Çözüm İnsan Kaynakları ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü, global geçerliliği olan  “İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı” eğitiminin başlamasına kısa bir süre kaldı. İş dünyasının nitelikli insan kaynaklarına (İK) sahip olması için sağlanan eğitimler 13 yıldır devam ediyor.
Program eğitimcileri, akademik dünyanın insan kaynakları yönetimi alanında bilimsel çalışmalarıyla ün yapmış hocalarından oluşuyor. Türkiye’nin en büyük 500 firmasına danışmanlık yapan hocaların vereceği eğitimler, insan kaynakları yüksek lisans programlarının bilimsel temeliyle hazırlanıyor. Uygulama, film gösterileri ve vaka çalışmalarıyla programın içeriği daha da zenginleştiriliyor.

Amaç nitelikli çalışan
“İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı” ile amaçlanan işletmelerin ihtiyacı olan nitelikli insan gücünün temini, oryantasyonu, yönetimi, verimliliği, eğitimi, kariyer planlaması, performans değerlemesi ve ücret yönetimi gibi insan kaynakları uygulamalarında, bu alana gönül vermiş insan kaynakları çalışanlarına, şirket yöneticilerine ve yine bu alanda uzmanlaşmak isteyen yeni mezun gençlere bilimsel bir altyapıyla örnek uygulamaları birleştirerek iş dünyasıyla da iş birliği içerisinde uzmanlar yetiştirmek.


Referanslar: Abdi İbrahim, Akbank, Akmerkez, Asil Çelik, Albaraka, Borusan, Bayteks, Mihrabat Korusu, Bozlu Holding, Bank of Tokyo, Çelikel, Daikin, Dumankaya,  Duyar Vana , Denim Kumaş, Evyap, Eczacıbaşı, Electrolux, Farba, Güriş İnşaat , Gözen Holding, Johnson and Johnson, Havaş,Hamidiye Su, Lila Kağıt, İski, Mapfre Genel Sigorta,  Müsiad, Sarten Ambalaj, Süzer Holding, Saray Muhallebicisi, Saat & Saat , Tosyalı, Teb, Tekzen, Türkmedya, Tiryakiagro, Türk Ytong

İletişim: Duygu Tezel Çoban - İş Geliştirme ve Eğitim Yöneticisi
duygutezel@cozuminsankaynaklari.com
0 216 411 4344 0 533 685 00 81
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive