Viasea açılıyor

İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu Viasea’nin açılışı için geri sayım başladı. 47 farklı sergi alanıyla Türkiye’de görülmemiş türleri bünyesinde barındıran “Viasea Akvaryum”, dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olma özelliğiyle ön plana çıkıyor

Eklenme Tarihi : 25 Mayıs 2016 Çarşamba
viasea-aciliyor

 

Outlet alışveriş adası, tema parkı ve marinasıyla geçtiğimiz yıl kapılarını ziyaretçilerine açan Tuzla Viaport Marina’nın, akvaryum etabı da tamamlandı. 'Viaport Marina’da kapılarını açmaya hazırlanan İstanbul’daki en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu 'Viasea', Türkiye'de daha önce görülmemiş farklı yaşam türlerine ev sahipliği yapacak.


İstanbul Boğazı’nın tarihi dokusunu canlandıran ve 88 metreyle İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu 'Viasea', dünyanın birbirinden farklı iklim kuşaklarında gelen 12 bin su altı canlı türünü özel olarak hazırlanmış 47 farklı sergi alanlarında ziyaretçileriyle buluşturacak. Çalışmaların son aşamaya geldiği 'ViaseaAkvaryum'un haziran ayında açılması planlanıyor.


5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesi ve her canlı türü için kendi doğasına uygun olarak tasarlanmış tematik doğal yaşam alanlarıyla ilklere imza atan 'Viasea Akvaryum', Türkiye’de daha önce hiç görülmeyen birçok canlı türünü bünyesinde barındırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive