Perakende sektörü “Maskeli VIP” partisinde buluşuyor

Perakende, AVM ve moda sektörleri yöneticilerinin buluşma, birbirlerini tanımayan sektör temsilcilerinin ise tanışma adresi olan PerAModa Group, organizasyonlarına bir yenisini daha ekliyor

Eklenme Tarihi : 05 Kasım 2012 Pazartesi
perakende-sektoru-maskeli-vip-partisinde-bulusuyor

PerAModa Group (Perakende, AVM; Moda) 7 Kasım Çarşamba akşamı Supper Club İstanbul’da çok özel isimlerin katılacağı 'Maskeli VIP' partisine ev sahipliği yapacak. Tam bir moda şölenine dönüşecek etkinlikte moda dünyasının ünlü isimleri Ayşe Sarıkaya 'Dişi Örümceğin Ayak İzleri', Nihan Alioğlu 'Back To Back', Erkan Eken 'Prenseslerin Masalı' defileleriyle konukları keyifli anlar yaşatacak. Ayrıca modacı Figen Üntürk de 'Aşk' koleksiyonuyla günümüz kadınının farklı kimliklerini gözler önüne serecek.

Sunuculuğunu Hakan Türkşen ile Tülay Besir’in üstleneceği Maskeli VIP PerAModa partisinin bir diğer sürpriziyse uzun yıllar kostüm tasarımı ve tekstil sektöründe çalıştıktan sonra ortak tutkuları olan dans sayesinde bir araya gelen Aze Mea ekibi olacak. Aze Mea, partide tango, salsa ve sirtaki gösterisiyle birlikte dans kostümlerini tanıtacak.

Öte yandan PerAModa Group, sosyal sorumluluk kampanyası çerçevesinde MEMEDER’i destekliyor. Partiye MEMEDER yetkilileri de katılacak.

PerAModa Group hakkında
PerAModa Group, perakende alanlarında kariyerlerine devam eden kişileri bir araya getirip bir business network oluşturabilmek ve sinerji yaratmak amacı ile 2010 yılında kuruldu. Yaklaşık 25 bin üyesi olan sosyal medya üzerinde doğmuş, sosyal kulüp niteliğinde sektörel bir oluşum olan PerAModa Group, perakende sektörüne katkı sağlayacak ulusal/uluslararası projeleri geliştirmeyi, Türkiye’deki perakende sektörünün sosyal medya alanında sesi olmayı ve her alanda da gücüne değer katmayı amaçlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive