KidZania Ülker’den transfer gerçekleştirdi

Çocuklara eğitimle eğlenceyi bir arada deneyimleme fırsatı sunan, dünyanın 1 numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania İstanbul’un Genel Müdürlük görevine, yöneticilik pozisyonunda 20 yılı aşkın profesyonel deneyimi bulunan Ebru Timur getirildi

Eklenme Tarihi : 21 Haziran 2016 Salı
kidzania-ulkerden-transfer-gerceklestirdi

KidZania’nın yeni Genel Müdürü Ebru Timur oldu. Timur, eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde başladı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. 2012 yılında Sheffield Üniversitesi Executive MBA programına katılan Ebru Timur, 2000 yılında Bournemouth Business School’da MBA Sertifika Programı ve 2009 yılında da New York State Üniversite’sinden  Yönetim ve İş İdaresi sertifikasına sahip oldu.


Ebru Timur, profesyonel iş yaşamına 1993 yılında Halk Sigorta’da Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı olarak başladı. 1996 – 2007 yılları arasında Doğan Burda Dergi Grubu’nda sırasıyla Tanıtım ve Halkla ilişkiler Müdürü, Gençlik Dergileri Marka Müdürü, son olarak Tempo Dergisi Marka Müdürü görevlerini üstlendi.


2007 - 2016 yılları arasında Ülker Grubu’na geçen Timur, sırasıyla Kurumsal Projeler Müdürü ve Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Vakfı Genel Yönetim ve İletişim Direktörü olarak görev yaptı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive