İstanbul’da alışveriş festivali başlıyor

İstanbul, 1-31 Temmuz’da 6’ncı kez ShoppingFest’e ev sahipliği yapacak. Şehrin en güzel zamanında düzenlenecek İstanbul ShoppingFest, indirim ve kampanyalar ile eşsiz bir alışveriş ve yaşam deneyimini bir arada sunuyor

Eklenme Tarihi : 16 Mayıs 2016 Pazartesi
istanbulda-alisveris-festivali-basliyor

 

Türkiye'nin en büyük turizm, alışveriş ve kentsel markalaştırma projesi İstanbul ShoppingFest, bu yıl 1-31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.  TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İstanbul Valiliği desteği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret Odası iş birliğinde düzen İstanbul ShoppingFest, bu yıl altıncı kez gerçekleştirilecek. Temmuz ayı boyunca, alışveriş merkezlerinden tarihi çarşılara kadar pek çok noktada festival havasını yaşamak mümkün olacak.


İstanbul ShoppingFest, dünya markalarında yüzde 70’e varan indirimlerin yanı sıra pek çok marka da festival boyunca alışverişte ayrıcalıklar sunacak.


“İstanbul’u ilk 5’e sokacağız”
İstanbul ShoppingFest Genel Müdürü Hicran Özbük, festivale dair açıklamasında şunları söyledi:


“Bu yıl 1-31 Temmuz tarihleri arasında altıncısını düzenleyeceğimiz, artık İstanbul ile özdeşleşen ve şehrin marka değerini büyüten İstanbul ShoppingFest, kent kültürünün önemli bir parçası haline geldi. Tarih boyunca ticaretin en önemli duraklarından biri olan İstanbul'un göbeğindeki Kapalıçarşı, dünyanın en eski alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Hedefimiz tarihi, kültürü ve gastronomisiyle bir alışveriş ve eğlence merkezi olan İstanbul'u tüm dünyaya tanıtarak turist sayısını artırmak, alışveriş hacmini büyüterek dünyanın ilk beş destinasyonundan biri haline getirmek.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive