Cat’in yarışmasını Sıla Yücesoy kazandı

Dünyaca ünlü ayakkabı markası Cat’in düzenlediği yarışmada sevgi temalı tasarımıyla Sıla Yücesoy ödüle layık görüldü. Yücesoy, tüm dünya ülkelerinden tasarımların yarıştığı projede, kadın ve erkek yüzlerini Cat’e yansıttığı eseriyle dereceye girdi

Eklenme Tarihi : 01 Mart 2016 Salı
catin-yarismasini-sila-yucesoy-kazandi

Cat, yıllara meydan okuyan modeli Colorado’nun 25’inci yılına özel bir tasarım yarışması düzenledi. Tüm ülkelerden genç tasarımcılar hayalindeki Cat’i tasarladı ve bu tasarımları Colorado’ya uyarladı. Birbirinden farklı ve özel temalarla hazırlanan tasarımlar titizlikle değerlendirildi. Yarışmada Türkiye’den Sıla Yücesoy, kadın ve erkek yüzlerini renkli figürlerle resmettiği tasarımıyla dereceye girdi. Yücesoy, iki farklı kişiliğe büründürdüğü, renkli bağcıklar, Cat’in logosundan esinlenerek kullanılan üçgenler ve kalp desenleriyle süslediği sevgi temalı tasarımıyla büyük beğeni ve övgü topladı.

Sıla Yücesoy, Cat’in genç yetenekleri desteklemek üzere başlattığı Earthmovers (Dünyayı Şekillendirenler) projesine dahil olmuştu. Proje, yaptığı işe ruhunu katan, kendini hayallerine adayan, kısacası hayatın içinde fark yaratanları aynı çatı altında bir araya getiriyor. Yaptıkları işe olan aşklarıyla öne çıkan, farklı alanlardaki yeteneklerin katıldığı projenin Türkiye ayağında parkur sporcusu Ömer Günyaz ve tasarımcı Sıla Yücesoy yer alıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive